Om oss

Tomter Rideklubb er for alle hesteglade folk!

Vi er en liten klubb med litt over 100 medlemmer som holder til på Blixland Gård- og hestesenter i Hobøl i Indre Østfold kommune. Vi har hovedfokus på feltritt og har sammen med medlemmene våre utviklet en terrengbane fra knøttecup-nivå til 90cm-nivå.

Vi arrangerer ca. 3 feltrittstevner i året, samt i tillegg D-stevner i sprang og dressur, samt klubbstevner. I tillegg arrangerer vi workshops, demonstrasjoner, kurs, informasjonsmøter og sosiale aktiviteter for medlemmene. Vi samarbeider også med rideskolen på Blixland.

Vedtekter for Tomter rideklubb

Stevner i regi av Tomter rideklubb på Blixland

5. mars 2022 D-stevne sprang

22. mai 2022 – D-stevne dressur

11. – 12. juni 2022 – D-stevne feltritt, inkl. Knøttecup

27. – 28. august 2022 – D-stevne feltritt , inkl. Knøttecup

17. – 18. september 2022 – D-stevne feltritt, inkl. Knøttecup samt Kretsmesterskap (KM)

12. november 2022 – D-stevne Sprang + Klubbmesterskap

13. november 2022 – D-stevne Dressur + Klubbmesterskap



Nyheter

Årsmøte 2022

Årsmøte i Tomter Rideklubb arrangeres (kun) digitalt over Zoom tirsdagen den 15. mars kl. 19.00. Det er sendt ut zoomlenke samt sakspapirer til alle medlemmer per mail. For at årsmøtet skal være vedtaksført trenger vi at minst 10 stemmeberettigede medlemmer deltar. For å sikre at vi blir et tilstrekkelig stort antall – send gjerne en …

Årsmøte 2022

Innkalling til årsmøte i Tomter Rideklubb Velkommen til Årsmøte i Romter rideklubb! Møtet arrangeres tirsdag 15. mars 2022 kl. 19.00 i Bondestua på Blixland. Påmeldte deltakere kan også nærvare gjennom zoom, hvis ønskelig. Saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må sendes styret senest 01.03.2022. Sakene kan sendes til styret@tomterrideklubb.no Fullstendig sakliste med alle sakspapirer …

Følgende aktiviteter er planlagt for 2022

NB! Dette er en foreløpig plan som suppleres fortløpende. For nærmere informasjon om datoer og klokkeslett, følg med på klubbens Facebook-side samt her på nettsiden. 5. mars D-stevne sprang 9. april Påskeritt,- rebus og stallhygge 22. mai D-stevne dressur 11. – 12. juni Feltrittstevne med Knøttecup 27. – 28. august              Feltrittstevne med Knøttecup 17. – …

Styret

Styreleder Ulrika Bergroth-Plur - 41664071, ulrika.bergroth.plur@online.no Nestleder og kasserer Anne Line Wold - 99 59 74 46, annelinewold@gmail.com Sekretær Davina Jeanette Snow - 47 90 90 95, Davina.j.snow@gmail.com Sekretær-stevne Gry Kløfta- 46 95 49 69, gry@snipp.no

Styremedlem/stevneansvarlig Christina løken - 48 17 43 13, Christinaloken@hotmail.com

Sekretær-stevne Gry Kløfta- 46 95 49 69, gry@snipp.no Styremedlem Siw Anita Colliander - 41 38 54 04, the.collianders@gmail.com Styremedlem Madeleine Sundby - 90 07 20 62, madeleine@pullman.as

Styremedlem Anita Christiansen Røkholt - 93 44 92 16, anita@rokholt.com Styremedlem Ragnhild Helle - 90 96 04 09, ragnhild@kausebol.no Ungdomsrepresentant Oline Wold Wisløff - 97 14 62 18, olineww@gmail.com Ungdomsrepresentant (vara) Lovisa Lövgren - 93 07 48 46, ullelar@hotmail.com Varamedlem Elisabeth Hansen - 46 84 26 13, tamlinel@hotmail.com Varamedlem Øyvin Dybsand - 99 29 40 38, dybsand@gmail.com